Beacon Hills Role Play Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beacon Hills RPG

AnasayfaAnasayfa  kapıkapı  Model Listesi  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

New Friends

YazarMesaj
Katerina Claussen
Avcı
Avcı
Katerina Claussen

Aktiflik :
New Friends  Left_bar_bleue100 / 999100 / 999New Friends  Right_bar_bleue

Kadın Mesaj Sayısı : 5

New Friends  Empty
MesajKonu: New Friends    New Friends  Icon_minitimePaz Mayıs 03, 2015 4:09 pm

New Friends  7kP6Xm
Katerina uyanmıştı gördüğü rüyanın etkisindeydi hala banyoya gidip yüzünü yıkadı, makyajını yaptı ve odasına geri döndü üstünü değiştirdi aşağı indiğinde Josh kavatlıyı hazırlamıştı bile hemen masa oturdu. Bir bardak çay aldı ve kavatlı yapmaya başladı:
‘’Bugün nasılsın, kendini iyi hissetmiyorsan okula gitme.’’
‘’Hayır, gayet iyiyim harika bir rüya gördüm de. Peter buraya gelmişti beni öptü.’’
‘’İyide o rüya değildi ki dün burada idi seni baygın bulmuştu.’’
‘’Aman tanrım çıkmam lazım hemen sana iyi günler bu şeyin bir çaresini bul tamam mı? Seni seviyorum Josh kendine iyi bak. Görüşürüz canım.’’
Kate hemen arabasına bindi ve hızla okula doğru sürmeye başladı. Kısa bir süre içinde okula gelmişti bile hemen arabasından indi koşarak sınıfa girdi Peter gelmemişti. Sırasına geçti ve arkadaşları ile sohbet etmeye başladı. Ders başlamıştı öğretmen sınıfa gelmişti bile ardından kapı çaldı Peter her zamanki gibi geç kalmıştı hemen yerine geçti giderken Kate’i göz kırptı.

Zil çalmıştı Peter hemen bahçeye çıkmıştı Kate da bahçede Peter'ı arıyordu. Birden biri gözleri kapattı ama kokusunu alıyordu düşünüyormuş gibi yaptı:
‘’Kim bu acaba Danny, Thomas, James veya Daniel olabilir mi?’’
‘’Bakıyorum tüm okulu tanıyorsun.’’
‘’Sende çocuk gibi davranma hem sen olduğu biliyordum kokundan tanıdım.’’
Bir banka oturdular bir süre sessizlik oldu sadece bir birlerine bakıyorlardı ardından Kate okul kapısında duran birine bakıyordu bu alfaydı onlara bakıyordu.
‘’Gitmemiz gerek hemen. Hadi kalksana çabuk ol.’’
Hızla okula girdiler müzik odasına gittiler. Kate kapıyı kapattı hemen pençeleri çıkarmıştı Peter'ın elini tutmuştu ona baktı, şaşkındı neler oluyor gibisinden bakıyordu.
‘’Kim geldi. Kate bana bak kimse yok her şey yolunda sakin ol lütfen.’’
‘’Sana geri geldi diyorum bu defa işini bitirecek. Alfa sana zarar verecek anlamıyor musun?’’

Kate yerden kalktı Josh haklı idi eskisi gibi hissetmiyordu zaten. Sinirlenmişti öncekinden bile daha hızlı koşuyordu çok geçmeden şehre varmıştı kulaklığı takıp eve doğru yürümeye başladı.
‘’Kendimi kutluyorum gerçekten artık kendime bile hâkim olamıyorum beklide birkaç günde olsa buradan ayrılmalıyım.’’
Kate bu fikri düşünerek eve gelmişti, kendine ufak bir çanta hazırlandı sadece kıyafetleri aldı. Özellikle cep telefonunu ve kredi kartlarını evde bıraktı ve Josh’a bir not bıraktı:

‘’Sen haklıydın burası bana yaramadı ama burada kalmak için bir sebebim var Falcon onu bırakamam ne zaman dönerim onu da bilmiyorum. Bugün onun gözlerine baktım benim deli olduğu düşünüyor ve en kötüsü bende neler olduğu bilmiyorum. Bana biraz zaman lazım sakinleşmek, son zamanlarda yaşadıklarımı sindirmem lazım."
NOT: Sizi çok seviyorum.

Spoiler:

New Friends
1 sayfadaki 1 sayfası